Swiss School of Tourism and Hospitality
Diploma in Hotel and Restaurant Management
Prezentarea programului
Acest program de 3 ani pregateste studentii pentru o cariera in managementul hotelier. Programul este format din perioada de studiu si perioada de practica.
Cursurile au loc in limba germana, este indicat pentru persoane care au un nivel avansat de limba germana.
Modalitatea de aplicare
Pentru a aplica in acest program, va rugam sa trimiteti un e-mail la info@iec.ro. In urma solicitarii, veti fi preluat de un consilier IEC care va va oferi tot sprijinul necesar in realizarea dosarului si trimiterea aplicatiei la universitate.
Tuition: 25,735.00