Saxion University of Applied Sciences
Bachelor in Hotel Management
Prezentarea programului
In cadrul acestui program, studentii au oportunitatea de a se specializa dupa primul an, in unul din urmatoarele domenii:
- Bachelor of Business Administration (BBA) in Hotel Management.
- Bachelor of Business Administration (BBA) in Tourism & Leisure.
- Bachelor of Business Administration (BBA) in Facility Management.
Programul este ideal pentru persoanele cu fler antreprenorial care au perspective comerciale bune si care sunt deschise spre inovatie. O atentie deosebita este acordata dezvoltarii competentelor profesionale si manageriale. Mai multe informatii (in limba engleza) gasiti aici.
Durata studiilor este de 4 ani.
Pentru mai multe informatii despre procedura de aplicare va rugam sa trimiteti un email la info@iec.ro. In urma solicitarii, veti fi preluat de un consilier educational care va va oferi tot sprijinul necesar in realizarea dosarului si trimiterea aplicatiei la universitate.
Tuition: 2,060.00