UPTODATE Fashion Academy
Prezentarea programului
Programul a fost creat la cererea expresa a necesitatii actuale din lumea modei pentru profesionisti cu experienta care sa detina competente in comunicare, design, marketing, relatii cu publicul si cunostinte in comert. Cursul prezinta toate elementele de baza de comunicare, creativitate si profesionalism comercial in lumea modei. Oportunitati prefesionale: consultanti pentru reviste de moda, organizatori de evenimente, directori de spectacole de moda, etc. Mai multe informatii (in limba engleza) despre acest program puteti gasi aici.
Durata programului este de 1 an.
Modalitatea de aplicare
Pentru a aplica la program, va rugam sa trimiteti un e-mail la info@iec.ro. In urma solicitarii, veti fi preluat de un consilier IEC care va va oferi tot sprijinul necesar in realizarea dosarului si trimiterea aplicatiei la universitate.