Cesar Ritz Colleges
Prezentarea programului
Acest program este creat pentru studentii ce planuiesc sa aibe o cariera in domeniul ospitalier international si al turismului international. Durata este de trei ani, primul fiind format din 3 termeni de 11 saptamani de studiu si 6 luni de practica, cel de-al doilea din 2 termeni de studiu si 6 luni de practica, iar ce de-al treilea din 3 termeni de studiu si 6 luni de practica. Cursurile se desfasoara in limba engleza. De asemenea, ai posibilitatea de a urma un curs de a-ti imbunatati cunostintele in limba engleza, English Foundation Programme.
Modalitatea de aplicare
Pentru a aplica in acest program, va rugam sa trimiteti un e-mail la info@iec.ro. In urma solicitarii, veti fi preluat de un consilier IEC care va va oferi tot sprijinul necesar in realizarea dosarului si trimiterea aplicatiei la universitate.